Rüyada küs olduğun kişiyle kavga etmek

Rüyada küs olduğun kişiyle kavga etmek yeni işler yapılacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine, istihdam edeceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, kirli işlere bulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun kişiyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Yapmanız, halletmeniz veya bitirmeniz gereken çok sayıda işiniz, planınız veya anlaşmanız var.

Rüyada küstüğün kişiyle kavga etmek karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, stresini atacağına inanılır.

Rüyada küs olduğun kişiyle kavga etmek maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına, tüm arzularının yerine geleceğine delalettir.

Rüyada küs olduğu kişiyle kavga etmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle kavga etmek eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada küs olduğun birisiyle kavga etmek cebinden parasının eksilmeyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına işarettir.

Rüyada küs olduğun arkadaşla kavga etmek uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine delalet eder.

Rüyada küs olduğunuz biriyle kavga etmek çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, borçların ödeneceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun arkadaşınla kavga etmek iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine, araba alınacağına işarettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.