Rüyada köpeğin kedi yediğini görmek

Rüyada köpeğin kedi yediğini görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, nifak sokanların cezalandırılacağına, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, mutluluğunun artacağına, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, bu kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpeğin kedi yediğini gördüyseniz:

  • Rastgele bir öneri hukuki, resmi, gayrimenkul, eğitim v.b konularda yaşanan bir zorluğu çözmenizde yardımcı olabilir.

Rüyada köpeğin kedi yediğini görmek diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada köpeğin kediyi yediğini görmek başına türlü belalar geleceğine, bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada kedi yediğini görmek rahata erileceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, hak yoluna döneceğine, doğruluğu bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kedinin civcivi yediğini görmek yeni bir eve sahip olunacağına, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine rivayet eder.

Rüyada kedinin yılan yediğini görmek yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kedinin balık yediğini görmek kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada kedinin kediyi yediğini görmek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, birçok dertle muhatap olacağına işaret eder.

Rüyada kedinin kendi yavrusunu yediğini görmek eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.