Rüyada komşunun namaz kıldığını görmek

Rüyada komşunun namaz kıldığını görmek sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, uykusuz geceler yaşayacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin günden güne artacağına, eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, hayallerine kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına,sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada komşunun namaz kıldığını gördüyseniz:

  • Başarılı bir ekip çalışması yapmanız da olasıdır.

Rüyada komşusunun namaz kıldığını görmek makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, iş güç sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada komşunun evinde namaz kılmak hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, önünün açık olacağına delalettir.

Rüyada komşunun namaz kıldığını görmek her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına tabir olunur.

Rüyada komşunu namaz kılarken görmek bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada komşuyu namaz kılarken görmek tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, hayaller kurulacağına alamet eder.

Rüyada suyun içinde namaz kılmak iş konusunda bir ortaklık kuracağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabenin içinde namaz kıldığını görmek önemli kişi haline geleceğine, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına delalettir.

Rüyada beytullah da namaz kılmak maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda komşumun benim evimde namaz kılması ne anlama gelir