Rüyada kızının saçının kesildiğini görmek

Rüyada kızının saçının kesildiğini görmek işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına, başarıya giden yollarını açacağına, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, ancak yapılacak bir hata yüzünden işlerin tersine döneceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızının saçının kesildiğini gördüyseniz:

 • Son dakika değişiklikleri planlarınızda değişiklik yapılmasını gerektirebilir.

Rüyada kızının saçlarının kesildiğini görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, insanlar tarafından takdir edileceğine işaret eder.

Rüyada kızının saçının kesilmesini görmek üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine inanılır.

Rüyada kızının saçının kesildiğini görmek işlerinin baltalanacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine işaret eder.

Rüyada kızının kesildiğini görmek çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, kafasına göre birini bulacağına delalet eder.

Rüyada kızının boğazının kesildiğini görmek çok büyük zorluklar atlatacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızının parmağının kesildiğini görmek sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, neredeyse mahkemelik olunacağına alamet eder.

Rüyada kocasının saçının kesildiğini görmek sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, mal kaybına uğrayacağına delalettir.

Rüyada başkasının saçının kesilmesini görmek eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

4 yorum “Rüyada kızının saçının kesildiğini görmek

 1. Merhabalar ben ruyamda annemin 7 yaşındaki kızımın saçlarını kestirdigini görüyordum ve hırçın bir şekilde annemle kavga edip ağlıyordum .lütfen yorumlarmiainiz

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız aileye, şansa ve kazanmaya işarettir. Rüya alimlerine göre aile yaşantısında her şeyin yolunda gideceğine; kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine; kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine delalettir.

 2. Rüyamda kızım kendi saçını kesmişti ve çok üzülmüştüm çünkü o normalde saçlarını kestirmiyor çok uzun saçları hala rüyanın etkisindeyim sanki o birseye üzülüp kesmişti saçlarını ve 10 yaşında

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya mutluluğa, desteğe ve çözümlere işaret eder. Rüya alimlerine göre huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine; bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bazı olumsuz durumların üstesinden gelineceğine; ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.