Rüyada kelebek tutmak

Rüyada kelebek tutmak kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına,  uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine yorulur.

Rüyada kelebek tutmak gördüyseniz:

  • İş birliklerinizde veya ilişkilerinizde yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz problemler sabır gerektiriyor.

Rüyada kelebek tutmak yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine delalettir.

Rüyada üzerine kelebek konduğunu görmek insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, kişinin endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına tabir olunur.

Rüyada siyah kelebek görmek amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada kelebek görmek çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, huzuru yakalayacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada küçük kelebek görmek beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, fakirliğinin biteceğine inanılır.

Rüyada kelebek bıçağı görmek depresyona gireceğine, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kelebek yüzük takmak sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada kelebek kusmak böylece kazancın ve özgüvenin artacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kübra

Rüyamda eşim yengesıne kırmızı güller verıyodu içinden de bitane kırmızı gülü bana verıyodu sonra da eşimin kız yigenleri ve yengesı patates kızartıyorlardı ayrı tavalarda yeğeninin biri de tavanın ıcınde tatlı kızartıyordu dısarda kı masalarda masallar sankı samandan yapılmıs gıbı o yaptığı kızartmaları o masalarda yıyorduk

Anonim

Rüyamda ayak başparmağımdaki tırnakların çekildiğini gördüm hemşireler tarafından daha sonra tırnaklarımı çekemediler ve sağ ayağım baş parmağım da ki tırnağın kenarının kanadığını gördüm