Rüyada genel af görmek

Rüyada genel af görmek önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına ve sayısız hayır işleyeceğine, kendisi ile gururlanacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı allah yolunda harcayacağına, ondan şifa göreceğine, güç alacağına, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada genel af gördüyseniz:

  • Soru sormanız durumunda cevap almanız zor olmayacak.

Rüyada genel af görmek yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada genel müdürünü görmek ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, çıkmaza düşeceğine işaret eder.

Rüyada bankanın genel müdürünü görmek ticaretinin büyüyeceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada parti genel başkanını görmek iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, parasına da para ekleyeceğine yorulur.

Rüyada eski genel müdür görmek kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine delalet eder.

Rüyada genel müdürle öpüşmek mutluluğunun da artacağına, ancak daha sonra ortaya çıkacak ve rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada genel sekreter görmek daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada genel müdürle tartışmak bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments