Rüyada evini başkasına vermek

Rüyada evini başkasına vermek kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, kazançlı işler yapacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, işinde de büyük başarılara imza atacağına, parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına delalet eder.

Rüyada evini başkasına vermek gördüyseniz:

  • Uzun zamandır istediğiniz bir şansa ulaşma fırsatı yakalayacaksınız.

Rüyada evinin duvarını yıkmak verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine inanılır.

Rüyada kendi evinin dağınık olduğunu görmek çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, çoluk çocuğa karışacağına işarettir.

Rüyada annenin evine gitmek aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, çocuk sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada evin penceresinden deniz görmek alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına delalettir.

Rüyada evine hırsızın girdiğini görmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, iyilik görüleceğine rivayet eder.

Rüyada evin içinde mezar taşı görmek eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada evin tepesine çikmak iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin evine habersiz girmek hafifleyeceğine, şerefli bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

One thought on “Rüyada evini başkasına vermek

  1. İyi günler
    Rüyamda bir arkadaşımın evini su basmış bende kendi oturduğum evi ona verdim kendi eşyalarını falan yerleştirdi yeni perdeler falan taktık ustalarla benim kalacak yerim kalmadı onları rahatsız etmeyelim diye kiralık ev aramaya çıktım. Arkadaşımın evini gördüm çok kotu durumdaydı. İçinde temizlik yapılıyordu.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.