Rüyada evi su içinde görmek

Rüyada evi su içinde görmek ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına, sorunların biteceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, maddi zarara gireceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine delalettir.

Rüyada evi su içinde gördüyseniz:

  • Uzun süredir kafanızda olan bir konunun cevabını bulabileceksiniz.

Rüyada evi su içinde görmek atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada su içinde ev görmek kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, aralarında bir konuşma geçeceğine alamet eder.

Rüyada ev içinde su görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, umduklarını bulamayacağına yorulur.

Rüyada suyun içinde ev görmek borçlarını ödemekte zorlanacağına, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada akan suyun içinde yürümek hastalıklarını yenmeyi başaracağına, girilen yolda zarar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun içinde mezar görmek evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun içinde para toplamak neşe içinde olacağına, uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kovanın içinde temiz su görmek hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, çok üzücü olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments