Rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına, gönlünün rahata ereceğine, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyi gördüyseniz:

  • Bazı misafirlerin gelmesi olasıdır.

Rüyada eski sevgiliyi çok mutlu görmek bol kazançlı bir işe girileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin eski eşini görmek sorunlu bir döneme gireceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin nişanlanacağını duymak büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle aynı ortamda olmak kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin elinde yüzük görmek iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına işaret eder.

Rüyada eski bir sevgiliyi görmek girdiği işleri kaybedeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada sürekli eski sevgili görmek rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiliden hamile kaldığını görmek düzeninin bozulacağına, bu nedenle büyük borçlara gireceğine, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.