Rüyada eski eve taşındığını görmek

Rüyada eski eve taşındığını görmek iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, feraha ermeye, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine delalettir.

Rüyada eski eve taşındığını gördüyseniz:

  • Paranızı büyüme potansiyeli olan konulara yatırmanızda fayda var.

Rüyada eski eve taşındığını görmek sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına delalettir.

Rüyada yeni evden eski eve taşınmak neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, dedikodu edeceğine, gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına yorulur.

Rüyada eski eve taşınmak huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski bir eve taşınmak gönlünün ferahlayacağına, kişinin borca gireceğine ve sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada eski evden taşınmak çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına alamet eder.

Rüyada eski büyük eve taşınmak yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına inanılır.

Rüyada çok eski bir eve taşınmak dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada eski oturduğu eve taşınmak çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

3 yorum “Rüyada eski eve taşındığını görmek

  1. Rüyamda eski kirli bir eve taşınmışım. Orda kızıma görücü bir dagmar gelmiş. Bende hem evi hemde dağmadı çok yaşlı diye beğenmedim. Cok üzüldüm ve moralim boğulduğunu hissettim rüyamda.

  2. Rüyamda oturduğum evden çok eski, köhne, pis bi eve taşındığımı gördüm. Aynı zamanda tanıdığım bi akil hastası da aynı binada oturuyordu ve kötü insanlarda vardı.Bi süre oturduktan Sonra önceki evime dönmek istiyordum. Fakat ev sahiplerim daha yüksek kira isteyeceklerini hissettiriyorlardi. Ne olursa olsun oraya dönmeye karar verdiğimde uyandım. Anlamı nedir acaba bunun?

    • Selam ve Muhabbetle,
      Görülen rüya iyiliğe, özleme ve planlara alamettir. Rüya alimlerine göre ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına; sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına; çekemeyen kişilerin planladığı tertibi fark ederek ve akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine alamet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.