Rüyada eşiyle yatmak

Rüyada eşiyle yatmak tartışma, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, dine ve allah’a yakınlaşacağına, büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşiyle yatmak gördüyseniz:

  • Zarafetiniz pek çok konunun anahtarı olabilir.

Rüyada eşiyle aynı yatakta yatmak birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşiyle yatakta yatmak canın derdine düşeceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşle yatmak yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, epey bir zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada eski eşle yatmak rüyada erkeğin kendini hamile olarak ama hiç karnı çıkmamış şekilde görmesi aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş eşle yatmak yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına delalettir.

Rüyada eski eşiyle yatmak dünya malı edineceğine, uzun süre kendini toparlayamayacağına tabir olunur.

Rüyada eşiyle yatmak yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine, borçlarının kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin dizine yatmak bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.