Rüyada eşinin başkasıyla kavga ettiğini görmek

Rüyada eşinin başkasıyla kavga ettiğini görmek hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, yapılan işte ustalaşılacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine, hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına yorulur.

Rüyada eşinin başkasıyla kavga ettiğini gördüyseniz:

  • Hedeflerinize ulaşmak için yaşam tarzınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Rüyada eşinin kavga ettiğini görmek zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına rivayet eder.

Rüyada eşlerin kavga ettiğini görmek kafasına koyduğuna ulaşacağına, bereketli yağmurlara rivayet etmektedir.

Rüyada eşle kavga ettiğini görmek onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin başkasıyla kavga ettiğini görmek rüya sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine tabir olunur.

Rüyada eşini kavga ederken görmek maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş eşle kavga etmek eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine işaret eder.

Rüyada eşinin ailesiyle kavga etmek hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşiyle kavga yapmak beyaz ise güzel bir haber alınacağına, makamından olacağına alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada eşinin başkasıyla kavga ettiğini görmek

  1. Hayırlı geceler bu saatte uyandım korkuyla eşimle erkek kardeşim kavgaya tutuşmuşlar biz ailece ayırmaya çalışıyoruz ben kendim şu an bir trafik kazası sonucu 5ameliyatimi oldum yürüyemiyorum bacaklarimdan kavgada ayırmaya gidiyorum aile ici tartışma garip bir rüya nedir yorumunuz hayr olsun inşallah

    • Selam ve Muhabbetle,
      Rüyanız bolluğa, fırsatlara ve ideallere rivayet eder. Rüya tabirine göre ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına; kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine; çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.