Rüyada eşini evlendirmek

Rüyada eşini evlendirmek övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, sevinçten adeta havalara uçacağına, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, düzeninin sarsılacağına, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada eşini evlendirmek gördüyseniz:

  • Gözünüzü kulağınızı iyice açmanız, ilginç zaman dilimleri yaşanmasını sağlayabilir.

Rüyada eşinizin başkasıyla evlendiğini görmek yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada eski eşinin evlendiğini görmek yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski eşle tekrar evlenmek birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli olduğu eşiyle tekrar evlenmek çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine inanılır.

Rüyada eşinin evlendiğini görmek bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tekrar eşiyle evlendiğini görmek iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine ve eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi eşiyle yeniden evlenmek herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, evliliğinde mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada ayrıldığı eşiyle tekrar evlenmek birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına rivayet etmektedir.

One thought on “Rüyada eşini evlendirmek

  1. Bugün rüyamda eşimle bağ tepmeye gittik ramazanmış akşam vaktine yakınmış eşim bayı tepiyor bende bagın orda teyzemin evi nin oldugunu fark ediyorum orda samanlık oluyor ayrı girişi çıkışı varmış teyzem bir taraftan geli yor bende birtaraftan samanlıkta konuşuyoruz gelinide gelmiş oluyor oraya ben konuşmalarına bakıyorum siz negüzel anlaşı yorsunuz diyorum ezan okunuyor teyzem beni eve davet etmiyor orada taze ekme bulunuyor bende bunu yiyeyim diyorum eşim senteyzengide ye diyor ben evimize gidelim diyorum eşime diyemiyorum teyzem beni davet etmiyor diye

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.