Rüyada eşi öpmek

Rüyada eşi öpmek atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına, insanları hak yoluna çağıracağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşi öpmek gördüyseniz:

  • Çözülmesi gereken sorunlar, aklınızdaki soru işaretleri, bitirilememişişler derken, kendinizi bir miktar huzursuz hissedebilirsiniz.

Rüyada eşini yanağından öpmek çözüm yolları bulamayacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada eski eşi öpmek bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen eşi öpmek büyük rahatlık yaşanacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına yorulur.

Rüyada ölü eşini öpmek yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin elini öpmek yıkılmasına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine, onlardan uzaklaşarak, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşini alnından öpmek yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, gücünü, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada eşi öpmek şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş eşini öpmek eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.