Rüyada eltimi görmek

Rüyada eltimi görmek sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, ona emek vereceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, sorunların günden güne azalacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, yapılan işte yalnız kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada eltimi gördüyseniz:

  • Elinizdeki maddi güçle başkaları üzerinde hakimiyet kurma, sevdiğin insanlara biraz tepeden bakma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada eltisiyle kavga etmek çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına alamet eder.

Rüyada eltisinin doğum yaptığını görmek çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine, gelirinin eksileceğine, rızkının azalacağına inanılır.

Rüyada eltiyi görmek varlık içinde yokluk çekileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına işaret eder.

Rüyada eltisinin öldüğünü görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada eltini hamile görmek varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada eltisini hamile görmek bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine inanılır.

Rüyada eltisini ölmüş görmek kendi dualarının allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına rivayet eder.

Rüyada elti görmek çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gul

Rüyada ölmüş annemi ölmüş gördüm ölmüş annemi kendim hamur yumaklari in için den geçerek bir odaya koymak istiyorum eltime soruyorum hangi odaya koyalım diyorum biryere koymadan uyandım hamur yumaklari baya fazlaydı ve geniş bir olaydı