Rüyada elinde yazı görmek

Rüyada elinde yazı görmek iyi ve kolay geçim halinde olacağına, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, sırtını hak yoluna ve allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada elinde yazı gördüyseniz:

 • Yanıltıcı etkiler, herkesin kendi düşüncesinin doğruluğu konusunda ısrarcı olmasına neden oluyor.

Rüyada sol elle yazı yazmak borçlarını bitireceğine, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına işarettir.

Rüyada elinde yazılı kağıt görmek işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eline yazı yazdığını görmek kardeşlerin birbirine destek vereceğine, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada ele yazı yazmak sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına delalettir.

Rüyada el yazısı yazdığını görmek işlerin yoluna gireceğine ve hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine rivayet eder.

Rüyada elinde kuran yazısı görmek ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada elinde yazı görmek işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, araba alınacağına delalettir.

Rüyada elinde arapça yazı görmek önemli ve saygın birinden yardım alacağına, sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

5 yorum “Rüyada elinde yazı görmek

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız şansa, güzelliğe ve keyfe delalettir. Rüya tabirine göre uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına; hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına; eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine alamet eder.

 1. Rüyamda ölen babaannemin sol elini bana açıp gösterdiğini içinde de 2048 yazdığını gördüm. Ne anlama geliyor acaba çok merak ediyorum

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız takdire, yuvaya ve başarıya rivayet eder. Rüya tabirine göre herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine; birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına; çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.