Rüyada dik dağ görmek

Rüyada dik dağ görmek iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine, kötü kişilerle karşılaşacağına, şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına alamet etmektedir.

Rüyada dik dağ gördüyseniz:

  • Bir süre için zamanınızı özel işlerinize ayırabilirsiniz.

Rüyada dik bir dağ görmek adının her yerde geçeceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dik bir dağ tırmanmak şeytana uyacağına, ağız tadını ve keyfini yitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dik bir dağa tırmanmak böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, çektiği zorlukların biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada dik dağ görmek girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna alamet etmektedir.

Rüyada dik dağa tırmanmak zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, kazanca kavuşacağına alamet eder.

Rüyada pantolon diktiğini görmek kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına yorulur.

Rüyada dik yürümek keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına delalettir.

Rüyada yeni elbise diktirmek yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, büyük sorunlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments