Rüyada dağda insan görmek

Rüyada dağda insan görmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, borçlarının kalmayacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada dağda insan gördüyseniz:

  • İş arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçının.

Rüyada dağda insan görmek zor durumda kalacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine yorulur.

Rüyada dağların arasında deniz görmek endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına işaret etmektedir.

Rüyada dağdan aşağıya inmek atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada sevr dağını görmek maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına işarettir.

Rüyada yüksek bir dağdan inmek iyi günler yaşayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada nemrut dağını görmek allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyada kumlu dağ görmek büyük kazançlar getireceğine, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada dağda kaya görmek zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments