Rüyada çok parmaklı bebek görmek

Rüyada çok parmaklı bebek görmek aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, işten yana şansının açık olacağına, stresten uzaklaşılacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, her anlamda feraha kavuşacağına delalettir.

Rüyada çok parmaklı bebek gördüyseniz:

 • Belli konulara kendinizi adamanız harika şeyler ortaya çıkarmanızı sağlayabilir.

Rüyada parmak bebek doğurmak çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğin parmağını görmek kötü ve zor günler geçireceğine, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine alamet eder.

Rüyada parmak bebek görmek gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, kazancının günden güne artacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada altı parmaklı bebek görmek insan sevindireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüyada çok parmaklı bebek görmek ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine işaret eder.

Rüyada parmaksız bebek görmek dertleri biteceğine, varlık ve huzur sahibi olunacağına, mutlu ve keyifli hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yedi parmaklı bebek görmek arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, kişinin başarılarının artacağına alamet eder.

Rüyada parmak kadar bebek görmek girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, bir sebeple kısa da olsa bir bocalama dönemi geçireceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

4 yorum “Rüyada çok parmaklı bebek görmek

 1. Merhaba, bir kiz cocuguna hamileyim. Ruyamda kizimin dogdugunu goruyorum. Hic aglamiyor, mavi gozlu. Sonra bakiyorum ellrrinde cok parmak mak. Sanirim sol elinde 9 sag elinde 14 parmak var. korkuyorum hrmen fuzeltebilirler mi diye dusunuyorum.
  Simdiden tesekkurler.

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya rahatlığa, yeniliğe ve bilince delalet eder. Rüya alimlerine göre kaybettiği itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine; yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine; bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine işaret eder.

  • Hemen hemen ayni ruyayi bende gordum endiselendim.. bende hamileyim daha cok kucuk belli degil cinsiyeti.. ruyamda arkadasimin kiz bebegi oldugunu gordum pembe elbiseli cok guzeldi bebek. Ancak birden ayaklarina baktim fazla parmak var saymaya calistim sayamadim sasirdim ruyada.hayirlar olsun

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.