Rüyada bebek görmek

Rüyada bebek görmek tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, yurtdışına gidileceğine, bu sayede birçok yeni bağlantı kurulacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada bebek gördüyseniz:

  • Bırakın herkes her şeyi kendi bildiği gibi yapsın.

Rüyada bebek ismi söylemek ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamileyken bebek emzirmek önceden planlanmış proje veya yolculukların iptal olabileceğine, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğini ve bebek görmek sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına tabir olunur.

Rüyada bebeği sahiplenmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebek şekeri görmek büyük bir üne sahip olunacağına, tüm sorunlarının biteceğine rivayet eder.

Rüyada prematüre bebek görmek işinde verimsiz olacağına, kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada çöpe atılan bebek görmek ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir bebeğe mama yedirmek bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine inanılır.