Rüyada çocuğun oynadığını görmek

Rüyada çocuğun oynadığını görmek çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, bugüne kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, rüya sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, iyi anlaşacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine delalettir.

Rüyada çocuğun oynadığını gördüyseniz:

  • Etrafınızdaki kişilerin akıl sağlığından şüphe duymaya başlayabilirsiniz.

Rüyada çocuğun oynadığını görmek yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada erkek çocuğun oynadığını görmek korkularının üzerine gideceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada ölen kişinin oynadığını görmek hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına delalettir.

Rüyada birinin düğünde oynadığını görmek hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada reklamda oynadığını görmek huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine işaret eder.

Rüyada dağların yerinden oynadığını görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada ayının oynadığını görmek mesleğinde uzmanlaşacağına, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezar taşının oynadığını görmek yaralarına da merhem olacağına, sağlığının yerine geleceğine, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cengizhan Karakelle

Yalovada ki Atatürk Köşkünün çevresinde gezdikten sonra eve doğru sahilden (kumsalda değil deniz kenarında yapılmış olan parkeden yürüyüş yolunun üzerinde) yürüyordum bir anda yanımdan tanıdığım küçük bir çocuk ve babası koşarak (babası oğlunun peşinden onu kovalıyordu) geçtiler. Yüzlerine baktığımda ikisininde güldüğünü (oyun oynadıklarını anladım) gördüm. Ardından rüya bitti. Baba ile aynı iş yerinde çalışıyorum. Kendisinin kişiliğini sevmiyorum. Neden böyle bir rüya gördüm ?