Rüyada çeşmeden su içmek

Rüyada çeşmeden su içmek arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine, büyük savaşların yaşanacağına, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, planların sarkacağına, kazancının çok düşeceğine, çok büyük kısmetler kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada çeşmeden su içmek gördüyseniz:

  • Bazı konuları geçiştirmemekte veya bazı işleri yerine getirmekten şikayet etmemekte fayda var.

Rüyada çeşmeden temiz su içmek elinde bulunan fırsatların pek beklediği gibi hayırlı olmayacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada çeşmeden bardakla su içmek içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine rivayet eder.

Rüyada çeşmeden kana kana su içmek zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına alamet eder.

Rüyada akar çeşmeden su içmek kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına yorulur.

Rüyada çeşmeden acı su içmek helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada çeşmeden avuçla su içmek elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine rivayet eder.

Rüyada çeşmede su içmek sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına alamet eder.

Rüyada çeşmeden su içmek uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments