Rüyada büyük fırtına görmek

Rüyada büyük fırtına görmek birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, günah işlemekten korunacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına, bununla birlikte işlerin boş verileceğine, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına yorulur.

Rüyada büyük fırtına gördüyseniz:

  • Sinirlerinize hakim olamamanız yolunda giden şeyleri aksatabilir.

Rüyada çok büyük fırtına görmek küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına rivayet eder.

Rüyada büyük fırtına görmek mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, rızık bolluğu içinde olacağına delalet eder.

Rüyada yağmur fırtına görmek spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, rüyayı gören kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada fırtınada uçmak eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada fırtınalı bir deniz görmek zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine yorulur.

Rüyada fırtına sel görmek kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fırtınalı kar yağdığını görmek yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada fırtınanın içinde kalmak büyük başarılar elde edeceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments