Rüyada fırtına görmek

Rüyada fırtına görmek uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, aile bireyleri ile tartışacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına, yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, güzel günlerine gölge düşeceğine işarettir.

Rüyada fırtına gördüyseniz:

  • Bazı kimseler ya da kimse duygusal ilişkilerinizi bile sarsmaya teşebbüs edebilirler.

Rüyada fırtınada görmek hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına alamet eder.

Rüyada fırtınada gemide olmak akrabayla araya mesafe konulacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada fırtınalı deniz görmek sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Rüyada fırtınalı denizde gemi görmek yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kum fırtınasına yakalanmak huzur dolu günler geçireceğine, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine işaret eder.

Rüyada fırtınalı dalgalı deniz görmek sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada fırtınada gemi görmek ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük fırtına görmek büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, evine haciz geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments