Rüyada birinin paraşütle uçtuğunu görmek

Rüyada birinin paraşütle uçtuğunu görmek huzur bulacağına, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin paraşütle uçtuğunu gördüyseniz:

  • Finansal veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde dönüm noktası denebilecek olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada paraşütle denizin üstünde uçtuğunu görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin paraşütle uçtuğunu görmek yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada uçan paraşüt görmek olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada paraşütle düşmek iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, yeniliğin kendisine iyi geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada paraşütle atlamak maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada paraşütle atlayan görmek makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, ilişkiye huzurun geleceğine delalet eder.

Rüyada paraşütle yükselmek uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına yorulur.

Rüyada paraşütle atlayanları görmek uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, kendisinin de bu fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.