Rüyada bir karga görmek

Rüyada bir karga görmek hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, kişinin başarılarının artacağına, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine rivayet eder.

Rüyada bir karga gördüyseniz:

  • Zaman harcanması, daha dikkatli kelimeler kullanılması veya bonkör olunması belli konularda daha fazla yol alınmasını sağlayabilir.

Rüyada karga ve karga yavrusu görmek hayallerini sürekli erteleyeceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada karganın saldırdığını görmek çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, ikisinin de çok rahat edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada bir sürü karga görmek elindeki imkânları seferber edeceğine, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine işaret eder.

Rüyada kargaya taş atmak eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, tövbe etmeye delalettir.

Rüyada güvercin ve karga görmek gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine inanılır.

Rüyada karga görmek parasına da para ekleyeceğine, ele geçecek haram mal ve paraya rivayet eder.

Rüyada karga yavrusu görmek kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, başarılı işlere imza atılacağına tabir olunur.

Rüyada çok büyük karga görmek ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments