Rüyada beyaz ejderha görmek

Rüyada beyaz ejderha görmek ne kadar uğraşsa da bir türlü işin içinden çıkamayacağına, takdir edileceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz ejderha gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda ya da sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var.

Rüyada beyaz ejderha görmek büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada su ejderhası görmek sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, alım gücünün artacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı ejderha görmek almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine inanılır.

Rüyada uçan ejderha görmek dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil ejderha görmek hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine, bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada ejderha yumurtası görmek tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, maddi zarara gireceğine, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine delalet eder.

Rüyada üç başlı ejderha görmek maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, işlere karışan, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada ölü ejderha görmek hayırlı işlere girileceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments