Rüyada başkasının boyunu ölçmek

Rüyada başkasının boyunu ölçmek yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, işlerinin başarılı olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, böylece daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının boyunu ölçmek gördüyseniz:

  • Bazı beklentileriniz olan kişiler istediğiniz konulara odaklanmakta zorluk çekebilirler.

Rüyada başkasının boyunu ölçmek kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada boyunu ölçmek sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin boyunu ölçmek işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, zor bir durumda kalacağına inanılır.

Rüyada nabız ölçmek fakirleşeceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada şeker ölçmek ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada biriyle boy ölçmek ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, evdeki nimetin çoğalacağına işarettir.

Rüyada metreyle boy ölçmek işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada pencere ölçmek sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice

Rüyamda tanımadığım bir erkeğin boyunu ölçtüm