Rüyada başka şehirde ev görmek

Rüyada başka şehirde ev görmek kötü yola sapmaya, dinin emir ve buyruklarını unutmaya, ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, rahatsızlıkların son bulacağına, sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, işinin gücünün de rast gideceğine, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka şehirde ev gördüyseniz:

  • Başkalarına güvenerek iş yapmamalısınız.

Rüyada başka bir şehirden ev almak insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine ve hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başka şehirde ev görmek kendisine şifa olacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada başka şehirden ev almak dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına rivayet eder.

Rüyada başka bir şehire taşınmak mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına işaret eder.

Rüyada başka bir şehirde kaybolmak güzel ve olumlu haberler alacağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına işaret eder.

Rüyada başka bir şehirde olmak yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka bi şehire gitmek ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada başka şehirde bulunmak sorunlu bütün olayların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, maddi olarak zarar edileceğine işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.