Rüyada bacakta varis görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada bacakta varis görmek dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, bol para kazanacağına, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine yorulur.

Rüyada bacakta varis gördüyseniz:

  • Çevrenizde başarılarınızı kıskanan bir çok kimse çıkabilir.

Rüyada varisli bacak görmek atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, imkânların günden güne azalacağına inanılır.

Rüyada bacaklarında varis görmek rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada bacağında varis görmek sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına delalet eder.

Rüyada bacaklarda varis görmek ticaretinin açılacağına, yüksek diploma alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacakta varis görmek çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada varis çorabı görmek gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına tabir olunur.

Rüyada ayakta varis görmek kişinin bu arkadaşıyla konuşarak durumu sonlandırmak, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayağında varis görmek daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine, çok büyük ve çok sıkıntı verici olayların yaşanacağına işaret etmektedir.

One thought on “Rüyada bacakta varis görmek

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.