Rüyada aya bakmak

Rüyada aya bakmak sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına, kısaysa da ömrün kısa süreceğine, yaşanan tüm sorunların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada aya bakmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı işleri halletme biçimlerini anlamaya çalışmanız yeni yetenekler edinmenizi veya kafanızı rahatlatmanızı sağlayabilir.

Rüyada aya bakmak yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayasofya camisini görmek uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına işaret eder.

Rüyada aya doğru uçmak karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine işaret eder.

Rüyada aya çıkmak hayal edilen eve kavuşulacağına, böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına yorulmaktadır.

Rüyada aya tutunmak kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada el ayası görmek seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, bir toplulukla beraber hareket edileceğine alamet eder.

Rüyada ayasofyauda namaz kılmak işlerini yoluna koymayı başaracağına, aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada aya uçmak insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına inanılır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.