Rüyada asker ziyaretine gitmek

Rüyada asker ziyaretine gitmek hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, çok daha iyi günler göreceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, hem mal ve para kaybedeceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına delalet eder.

Rüyada asker ziyaretine gitmek gördüyseniz:

  • Sağlık konusunda da dikkatli olmalısınız.

Rüyada asker ziyaretine gitmek ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada asker ziyaret etmek parasal olarak çok büyük destek vereceğine, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına işaret eder.

Rüyada hapishaneye ziyarete gitmek fırsatların teker teker elden kaçacağına, sorunların hallolacağına yorulur.

Rüyada türbe ziyaretine gitmek çok başarılı olunacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada ziyarete gidip dilek dilemek zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada hastaya ziyarete gitmek sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bayram ziyaretine gitmek sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına yorulur.

Rüyada birini ziyarete gitmek alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, onların başarıları ile gururlanacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada asker ziyaretine gitmek

  1. Merhaba, rüyamda askerliğini bitirmiş olan abimin asker ziyaretine gidiyorum ve nöbetçi asker de benim eski erkek arkadaşım ve abim ona şaka yapıyordu devamlı yorumunu çok merak ettim

    • Selam ve Muhabbetle,
      Bu rüya yatırıma, berekete ve fırsatlara delalettir. Rüya tabirine göre altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına; bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine; kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.