Rüyada aşık olmak

Rüyada aşık olmak ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, huzursuzluk yaşanacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, iyi geçiminin biteceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına, yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine rivayet eder.

Rüyada aşık olmak gördüyseniz:

  • Kötü niyetli olmasa bile ondan zarar görebilirsiniz.

Rüyada aşık olduğunuz kişiyle öpüşmek mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada aşık olduğu kişiyle kavga etmek elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, para ve zaman ayıracağına delalet eder.

Rüyada birine çok aşık olmak yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine işarettir.

Rüyada aşık olduğun kişiyi başkasıyla görmek maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, çok sevineceğine ve heyecanlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada meleğe aşık olmak yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, ancak daha sonra çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine alamet eder.

Rüyada aşık olduğunuz kişiyi görmek kısa süre içinde evlat sahibi olacağına ve herkes tarafından takdir göreceğine, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına delalettir.

Rüyada sevgilin varken başkasına aşık olmak aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığın bir kadına aşık olmak ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, iyi şeyler yaşayacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.