Rüyada ahşap köprüden geçmek

Rüyada ahşap köprüden geçmek kazancın ikiye katlanacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, yenileneceğine ve can bulacağına, islami olarak allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine delalet eder.

Rüyada ahşap köprüden geçmek gördüyseniz:

  • Üstünüze düşeni yerine getirmemeniz durumunda ilişkilerde problemler yaşanabilir.

Rüyada ahşap köprüden geçmek emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ahşap köprü görmek kendisine olan güveninin artacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada beton köprüden geçmek iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya alamet eder.

Rüyada sevgiliyle köprüden geçmek kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, ticaretinin genişleyeceğine, kazancının çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada köprü üstünden geçmek bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, huzurunun, mutluluğunun, azalacağına tabir olunur.

Rüyada demir köprüden geçmek maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına alamet eder.

Rüyada köprüden karşıya geçmek yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine delalettir.

Rüyada uzun bir köprüden geçmek uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments