Rüyada ahireti görmek

Rüyada ahireti görmek ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına delalettir.

Rüyada ahireti gördüyseniz:

  • Kendi yolunuzdan ilerlemeli, sizi başarıya götürecek tatminkar yönü siz belirlemelisiniz.

Rüyada ahiretten haber almak tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine yorulur.

Rüyada ahiret hayatını görmek bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, islami olarak allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada ahireti görmek çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine tabir olunur.

Rüyada ahiret gününü görmek yüzünün gülmeye başlayacağına, ilim irfan sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada ahirette sorgulanmak ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına delalet eder.

Rüyada kendini ahirette görmek sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada ölüye ahireti sormak boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına işaret eder.

Rüyada ölüp ahirete gitmek neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments