Rüyada ahiret gününü görmek

Rüyada ahiret gününü görmek geleceğe daha umut dolu bakacağına, kötü kimselerin ağına düşeceğine, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, uzun bir müddet sıkıntıların kişinin peşini bırakmayacağını, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada ahiret gününü gördüyseniz:

  • Katılımcı olmamanız hiçbir işin hallolmaması anlamına gelebilir.

Rüyada ahiret günü görmek maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada ahiret gününü görmek yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada ölüp ahireti görmek içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada ahiret hayatını görmek amacına ulaşmayı başaracağına, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada kendini ahirette görmek daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, bu sorunlar yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına işarettir.

Rüyada ahirette sorgulanmak büyük bir işin sahibi olacağına, yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına yorulur.

Rüyada ölüye ahireti sormak hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada ölüp ahirete gitmek amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments