Rüyada ağıza üflemek

Rüyada ağıza üflemek ekmeğine leke süreceğine, kişinin yasa düşeceğine, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, bu sayede elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, zor zamanlar yaşanacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, iyi halinin kalmayacağına yorulur.

Rüyada ağıza üflemek gördüyseniz:

  • Bir çok haber ya da mektup alabilir, çok sayıda kısa yolculuk yapabilirsiniz.

Rüyada ağıza üflemek karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaş pasta üflemek iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına delalettir.

Rüyada dua okuyup üflemek sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine inanılır.

Rüyada ateş üflemek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, azap çektiğine işarettir.

Rüyada ateşi üflemek çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağzına üflemek güzel sözler işiteceğine, hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada pasta mumu üflemek uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine inanılır.

Rüyada birinin yüzüne üflediğini görmek parasının ve makamının artacağına, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments