Rüyada ağız yarası görmek

Rüyada ağız yarası görmek planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, onun yolundan ayrılmayacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, gelirinin de artmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağız yarası gördüyseniz:

  • Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuz ya da eski bir sevgiliniz sizi arayabilir.

Rüyada ağız içinde yara görmek bunalacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine işaret eder.

Rüyada ağızda yara görmek küslüklerin biteceğine, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağız yarası görmek dertlerin kısa zamanda biteceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına yorulur.

Rüyada ağızda yemek hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada ağızda kırık diş görmek zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına işaret eder.

Rüyada ağız dolusu su kusmak halsizleşeceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine, bir süre meydanlarda olmadan geri planda durup, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağızda kum görmek yokluk içine gireceğine, işlerinin günden güne açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağızda lokma görmek bekârlığına da veda edeceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments