Rüyada ağız felci olmak

Rüyada ağız felci olmak hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, kurtuluşa kavuşacağına, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağız felci olmak gördüyseniz:

  • Sizinle aynı yönlü düşünmeyen yakınlarınızı ikna için daha yaratıcı olmanız gerekebilir.

Rüyada ağız felci görmek çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada ağız felci geçirmek karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağız felci olmak ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada ağızda kaka görmek dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada ağız dolusu kustuğunu görmek bolluk ve bereket göreceğine, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına inanılır.

Rüyada ağız içinde kıl görmek gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine işarettir.

Rüyada ağızda diş olmadığını görmek kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, çok iyi giden işlerin duracağına alamet etmektedir.

Rüyada ağızda tırnak görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments