Rüyada ağaçtan görmek

Rüyada ağaçtan görmek girdiği her işte çok başarılı olacağına, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine, büyük zorluklar geçireceğine, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, fesada bulaşacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, başarılarının hiçe sayılacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada ağaçtan gördüyseniz:

  • Fiziksel gücünüzü yeniden hissediyorsunuz.

Rüyada tek ağaç görmek sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağaçta tek elma görmek eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, hayatının zorlaşacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine rivayet eder.

Rüyada çam ağacına tırmanmak isabetli girişimlerde bulunacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çam ağacı devrildiğini görmek aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada filizlenmiş ağaç görmek yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağacında erik görmek çok istediği bir şeye sahip olacağına, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada küçük yeşil ağaç görmek ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada elma ağacının çiçek açtığını görmek kazanılan paranın artacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments