Rüyada ağaçta yeşil yılan görmek

Rüyada ağaçta yeşil yılan görmek yaptığı işlerin küçümseneceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, kazançlı işlere yatırım yapacağına bu sayede kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağaçta yeşil yılan gördüyseniz:

  • Hisleriniz mantığınızdan daha güçlüdür.

Rüyada ağaçta yeşil yılan görmek çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, ömür boyu devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağaç dalında yılan görmek parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya alamet eder.

Rüyada ağaçta büyük yılan görmek üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına inanılır.

Rüyada yılanı ağaçta görmek eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına tabir olunur.

Rüyada ağaç üstünde yılan görmek çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada ağacın üzerinde yılan görmek galibiyetlerinin artacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına rivayet eder.

Rüyada incir ağacında yılan görmek yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada ağaçta siyah yılan görmek bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments