Rüyada ağaçta balık görmek

Rüyada ağaçta balık görmek bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, gözyaşı dökeceğine, çaresiz kalacağına, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, zengin olunacak bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada ağaçta balık gördüyseniz:

  • Bazı engellerle karşılaşmanız durumunda yaşananları kişisel algılamamalı veya güveninizi sarsmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada ağaçtan balık toplamak zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların allah katında karşılığını bulacağına rivayet eder.

Rüyada balık ağacı görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, sevdikleri ile birlikte olacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine tabir olunur.

Rüyada ağaçta balık görmek insanların yasa ve kedere boğulacağına, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine delalettir.

Rüyada ağaç dibini kazmak rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine tabir olunur.

Rüyada ağaçta meyveler görmek özellikle günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına rivayet eder.

Rüyada ağaçtan yeşil zeytin toplamak sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, gelir kaynaklarının yok olacağına inanılır.

Rüyada ağacında kiraz görmek harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir ağaçta farklı meyveler görmek emrinde insan çalıştıracağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments