Rüyada ağaç ve yağmur görmek

Rüyada ağaç ve yağmur görmek yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, rızkının eksileceğine, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, işlerine yeni işler katacağına, kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına işaret eder.

Rüyada ağaç ve yağmur gördüyseniz:

  • Aile büyüklerinizden size gelebilecek olan bir teklif var.

Rüyada ağaç ve yağmur görmek çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, bu sayede iyi bir noktaya getirileceğine ve rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada yağmurla karışık kar görmek çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, geçim derdine düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yağmur taşkını görmek yeni bir ilişki yaşanacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine yorulur.

Rüyada yağmura tutulmak işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine tabir olunur.

Rüyada yağmurdan sel olduğunu görmek tövbe edip islami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, bağının ve bahçesinin de artacağına rivayet eder.

Rüyada yağmurda boğulmak emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, eve kapanıp, kendine döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada yağmurda yürüdüğünü görmek fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yağmuru görmek mevcut konforunun da devam edeceğine, harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments