Rüyada ağ atmak

Rüyada ağ atmak çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, o işi canlandıracağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, büyük bir kavgaya tutuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağ atmak gördüyseniz:

  • Bir süredir beklediğiniz parasal başlıklı haberler neticeye ulaşabilir.

Rüyada ağ atmak eline geçecek fırsatların kıymetini bilemeyerek onları boşa harcayacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine delalettir.

Rüyada ağzından balgam atmak bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına inanılır.

Rüyada denize ağ atmak kalkınacağına ve yükseleceğine, allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına işarettir.

Rüyada suya ağ atmak ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağzına bal görmek sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada tavanda örümcek ağları görmek huzura erileceğine, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir tanıdığını ağlarken görmek aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine, ferahlığa çıkacağına yorulur.

Rüyada ağzındaki yemeği tükürmek işinde istediği başarıyı elde edeceğine, sağlık sorunlarının geçici olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments