Rüyada adetten kesilmek

Rüyada adetten kesilmek iyi geçiminin devam edeceğine, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, koyu muhabbette kalacağına, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına, çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine inanılır.

Rüyada adetten kesilmek gördüyseniz:

  • Güçsüzlük veya isteksizlik gösteriyorsunuz, bunu engellemelisiniz.

Rüyada adetten kesilmek spora başlayacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok adet kanı görmek darlığa düşmeyeceğine, kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine yorulur.

Rüyada iki adet köpek görmek atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına inanılır.

Rüyada adet kan görmek çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının adet kanı görmek sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına delalettir.

Rüyada kendinin adet olduğunu görmek çok rahat bir döneme gireceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada iki adet ay görmek sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine delalet eder.

Rüyada adetliyken abdest almak zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments