Rüyada adetli olmak

Rüyada adetli olmak makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, ruhsal korkularından da arınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada adetli olmak gördüyseniz:

  • İçgüdülerini kontrol edemeyen veya sezgilerine göre davranan kişiler nedeniyle, belli konulardaki yönünüzü tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada banyoda adet olmak herkesin karşısında el pençe divan duracağına, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada karısının adet olduğunu görmek yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine delalettir.

Rüyada adetten kesilmek zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada adet olduğu görmek zenginlik içinde olacağına, rahata ereceğine, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına delalet eder.

Rüyada kadının adet kanı görmek maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bir akrabadan hata görüleceğine yorulur.

Rüyada banyo yaparken adet olmak maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, sorunların tek kalemde silineceğine rivayet eder.

Rüyada adetini görmek yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine tabir olunur.

Rüyada adet kanının elbiseye bulaştığını görmek sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments