Rüyada adetinin gelmesini görmek

Rüyada adetinin gelmesini görmek çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, zarar edeceğine, bir sebeple sorun yaşayacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, kazancının günden güne arttıracağına, onun zamanını çalacağına alamet eder.

Rüyada adetinin gelmesini gördüyseniz:

  • Aradığınız yardımı bulamayabilirsiniz veya diğerlerinin işten kaçmaları veya sorumluluklarından bir haber olmaları sizi rahatsız edebilir.

Rüyada adetliyken namaz kılmak sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına işarettir.

Rüyada başkasının adet görmek çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına yorulmaktadır.

Rüyada aşırı adet olmak içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına rivayet eder.

Rüyada ilk defa adet olduğunu görmek sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, dönülmez yollara gireceğine yorulur.

Rüyada adet kanı içmek keyiflerinin yerinde olacağına, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına yorulur.

Rüyada tuvalette adet olduğunu görmek istediği herşeye kavuşacağına, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına tabir olunur.

Rüyada adet olduğunu hissetmek kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına tabir olunur.

Rüyada adet kanını yıkamak böylece rahatsızlığından kurtulacağına, gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments