Rüyada adet olmuş kadın görmek

Rüyada adet olmuş kadın görmek borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada adet olmuş kadın gördüyseniz:

  • Belli işleri veya projeleri tamamlamanız kendinize güveninizin artması anlamına gelebilir.

Rüyada kadının adet kanı görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada kadının adet olduğunu görmek karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, bu sayede rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada kadını adetli görmek üzülmesine dahi gerek olmayacağına, sağlığının ve moralinin bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adet olmuş kadın görmek neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, ferah bir döneme girileceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada arkadaşını adetli görmek böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, hayallerini gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada iki adet ay görmek mutlu olacağı mesajlar geleceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına delalet eder.

Rüyada adet olduğunu ve kanı görmek hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir başkasının adet olduğunu görmek ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments