Rüyada adet olmak

Rüyada adet olmak sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, projelerinin engellenmeye çalışılacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine delalet eder.

Rüyada adet olmak gördüyseniz:

  • Size maddi ya da manevi zararı olan ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz veya bir süreliğine askıya alabilirsiniz.

Rüyada adetinin gelmesini görmek çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, maddi yükümlülüklerin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile iken adet olduğunu görmek sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada adet olduğunu ve kanı görmek başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada adet olduğunu söylemek çevresinin genişleyeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına işaret eder.

Rüyada adet kanaması görmek para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine delalet eder.

Rüyada başka birinin adet kanını görmek mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine rivayet eder.

Rüyada adet bez görmek iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına işaret eder.

Rüyada çok yoğun adet olduğunu görmek kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments