Rüyada adet olduğunu söylemek

Rüyada adet olduğunu söylemek kötü günler geçireceğine, yıpranacağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, üzerinde kafa yoracağına, yeni bir iş kapısı bulunacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, siparişlerinin çoğalacağına, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına, güzel ameller işleyeceğine işarettir.

Rüyada adet olduğunu söylemek gördüyseniz:

  • Ortaya koymak istediğiniz konularda biraz rahatlamalısınız.

Rüyada adet olduğunu söylemek elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük çocuğun adet olduğunu görmek dertlerin aşılacağına, saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada iki adet yüzük görmek zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, haneye bolluk ve berekete dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok fazla adet kanı görmek uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada adet kanı silmek duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.

Rüyada bir damla adet kanı görmek ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir başkasının adet olduğunu görmek helal lokma yiyeceğine, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına delalettir.

Rüyada başkasının adet görmek mallarının ve parasının bereketinin artacağına, tövbe etmeye ya da islamla şereflenmeye rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments